هدف اصلی : برندسازی یک برند ملی , متعلق به همه مردم 
 ماموریت ما ساده است: پیدا کردن آسان کسب و کار و ارتباط خریدار و درخواست کننده خدمات و فروشنده کالا و خدمت 

www.IranBizList.com

این سایت متعلق به مجموعه سایتهای  حاجی فیروزبا مالکیت آقای مهران باوند سوادکوهی و متعلق به یک گروه فعال در حوزه کسب وکار , مشاوره مدیریت و فناوری اطلاعات با بیش از ۲۲ سال  سابقه مدیریتی و اجرایی مفید است . تجریه ای که از مشارکت با گروه های تجاری , صنعتی و خدماتی ,داخلی و خارجی  کسب گردید  ما را بر آن داشت  تا  در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت نموده و دانش خود را در زمینه های تجاری و صنعتی ,  عملیاتی و  تجاری سازی نماییم . یکی از نمونه های این فعالیت توسعه سایتی  جهت درج آگهی و تبلیغات فعالین کسب وکار  است که سعی شده است مزایایی مانند سادگی اجرا , نماو کاربری  مناسب , جستجوی ساده و مفید را در بر داشته باشد و  نیاز تمامی ذینفعان را براورده سازد . سایتی که در آن حضور دارید نتیجه این تفکر و رویکرد است . امید است که تامین کننده سلایق شما عزیزان باشد.

www.Hajifiroz.com

از دیگر مجموعه  فعالیتهایی که در حوزه تجارت الکترونیک انجام پدیرفته , با یادگیری از سایتهای بین المللی alibaba  و ebay  , سایتی طراحی و توسعه یافته است  تا تمامی افراد و فعالین کسب وکار , افراد حقیقی و حقوقی  , امکان ایجاد فروشگاه و سایت برای خودشان را داشته باشند . در این راستا امکانات و پنل مدیریتی ویژ ه ای تولید گردیده است  که استفاده کنندگان به راحتی می توانند  مدیریت فروشگاه و سایت خود را به دست گیرند . این افراد دیگر نیازی به صرف هزینه های هنگفت , بازاریابی , تبلیغ , توسعه و نگهداری سایت را نخواهند داشت و بدین نحو درآمد و سود بیشتری نیز کسب خواهند نمود.

www.Hajifiroz.com/ads

این سایت از دیگر سایتهای متعلق به همین گروه است جهت درجو نیازمندیهای شما عزیزان طراحی شده است . مدلهای مختلفی در آنسامل نیازمندیهای ساده و ویژه در آن پیش بینی شده است که عموم مردم می توانند نیازمندیهای خودرا در آن درج و ارتباط مناسب بین و نیاز و خواسته و محصول و خدمت برقرار گردد.

 

ما را دراین برندسازی ملی یاری نمایید